| diana5556 a întrebat:

Pe 11 martie a trebuit sa-mi vina menstruatia, dar nu mi-a venit, am avut scurgeri maronii timp de 2 zile(12 si 13 martie), apoi s-au oprit, de atunci si pana acum sunt balonata si am dureri de sani permanente, iar menstruatia totusi nu-mi vine.Cateodata imi apar dureri de cap suportabile.Mentionez ca pe 1 martie am avut mai multe contacte sexuale protejate si a ejaculat in prezervativ afara(de fiecare data parca nu era rupt prezervativul)+eram in perioada fertila atunci.Chiar nu inteleg ce e cu mine si de ce nu am menstruatie normala, doar 2 zile de scurgeri maronii si gata, iar durerili de sini si balonarea persista. Daca ati mai avut asa ceva va rog ajutati-ma cu ceva sfaturisad

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

sad

| deereeglat a răspuns:

Esti cam gravida, da nu trebuie sa-ti faci probleme pentru asta, ci pentru cine e tatal daca ai avut mai multe pe o singura data :-s

| ediGGAR a răspuns:

"parca nu era rupt". Probabil esti insarcinata.