| Dayana98 a întrebat:

Fetelor,vi s-a intamplat vreodata ca dupa ce sa se termine menstruatia, la o zi sa va apara din nou mici tesuturi de sange, ca si cum iar vi se incepe, si sa tina aceste scurgeri mai multe zile? Si tot sa manifestati dureri de spate/burta?
La mine deja este a 3 zi de la menstruatie si tot apar scurgeri foarte mici de sange, prima data am asa ceva si nici nu stiu la ce sa ma gindescsad
Mentionez ca luna aceasta am avut cistita si inainte cu 5 zile inainte de menstra am avut contact sexual neprotejat(a terminat afara), spun aceasta ca poate sa aiba vreo legatura...nici nu stiusad

4 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Dayana, menstruația poate să țină mai mult de 3 zile. Câteodată durează mai mult, alteori mai puțin, depinde și de organismul tău. Poate ești mai sensibilă. Consultă un doctor.

| Dayana98 explică (pentru MeForeverAlone):

Dar acum nu e menstruatie, menstruatia e abundenta
acum in scurgerile celea albe care le am in toate zilile sunt tesuturi de sange
niciodata nu am avut asa cevasad

| Dayana98 explică (pentru MeForeverAlone):

Am avut 5 zile de menstruatie
a 6 zi s-a oprit definitiv
in a 7 nu au fost scurgeri obisnuite de menstra, doar pete foarte mici
aceste pete deja au 3 zilesad

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Dayana98):

Cel mai bine e să consulți un medic