| Problem20202002 a întrebat:

Buna, pe 14 trebuia sa-mi vina ciclu, mi-a întârziat, pe data de 18 am făcut sex (pentru prima oară) adica m-am dezvirginat, încă nu mi-a venit ciclu și suntem in 24

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa, intrebarea ar fi?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti baiat care are acum si ciclu menstrual? :))
Ori esti hermafrodit care are atat cuc cat si pasarica de fete?

"în 24 Iulie 2022 | Problem20202002 a întrebat:
Salut TPU, am 16 ani si am observat ca pe pielea care acoperă capătul penisului o umflatura care a devenit foarte deranjanta si este roșie... "

https://www.tpu.ro/......it-foarte/

| Problem20202002 explică (pentru Violleta2022):

Îmi pare rau dacă v am deranjat, dar pot fi mai multe persoane pe acest cont.

| GeorgeCazan a răspuns (pentru Problem20202002):

Asta e scuza standard? Mai mulți pe cont? Mai era unul/una în urmă cu câteva zile, demascat/a tot de Violeta; a zis același lucru, ca sunt mai mulți pe cont...Inventați tot felul de scenarii, dar nu sunteți în stare sa fiți consecvenți în propriile minciuni.
Personal nu inteleg de de nu sunteți banati. Chiar și pentru simplu fapt ca mai "multe persoane utilizează același cont".

| Violleta2022 a răspuns (pentru Problem20202002):

Nu, nu pot fi mai multe persoane pe un cont, fiind interzis acest lucru, tocmai pentru a se evita confuziile.
Scrie in Termenii si conditiile de folosire ale forumului!
Apoi, sa-ti faci un cont pe TPU este gratis si-ti ia 2 minute, deci nu ai nici un motiv sa scrii de pe conturile altora.