| Elena2678 a întrebat:

Buna pe 18 mai am avut contact sexual neprotejat, apoi cu prezervativ al doilea nr.A retras la timp chiar cu câteva secunde înainte.Dar azi am văzut o pata albă pe cearșaf gen ca faramitele așa.Se poate sa fi ejaculat in mine, dar eu zic ca nu deoarece a zis ca a ejaculat mai târziu și a pus mana, oare o fi curs când a pus mâna?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spala cearsaful si mai lasa intrebarile astea fara sens!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea se intelege nimic la partea cu a pus mâna, unde a pus mâna? Cu ce scop? In fine, dacă ești sigura ca nu a ejaculat in tine si ai încredere în el, iar al doilea număr a fost cu prezervativ, cel mai probabil nu vei rămâne însărcinată.

| Ana66778 a răspuns (pentru Madaxo97):

A ejaculat in mana

| Madaxo97 a răspuns (pentru Ana66778):

Am înțeles. Da, posibil sa-i fi curs din mână pe pat si de acolo sa fie pata de pe cearșaf.

| just4ubr2015 a răspuns:

A ejacuat in tine si ce a ramas pe cearceaf