| IIssaIssabella a întrebat:

pe 18 mi-a venit prima oara ciclu(luna asta ) si pana acum mi-a venit. ieri ceva mai putin iar azi deloc. am pus tamponul de la 7 si acum nu am nimic pe el. inseamna ca mi s`a terminat pe luna asta? repede

4 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Probabil că da, pentru orice eventualitate folosește un protejslip astăzi.

| foxi a răspuns:

Ai rabdare si vei vedea,nu putem sa-ti dam sfaturi doar cu asa putine detalii(varsta,viata sexuala, posibile raceli, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e posibil sa se fi terminat poate esti una din norocoasele care au doar zile dar pentru orice eventualitate poarta un absorbant inca ceva zile

| IIssaIssabella explică:

Am 13 ani impliniti in noiembrie, nu am avut contantact sexual si nu sunt racita: