| Ţiiţţţu a întrebat:

pe cine nu suportati de pe TPU? eu pe cei care spun la sfarsit "scuze de categorie dar e cea mai vizitata" :@ of doamne chiar mai sunt si alte categorii care au foarte multi vizitatori, daca sti ca ai pus intrebarea la categoria nepotrivita mai bine taci ca ne dam seamawinking

Răspuns Câştigător
| Caaty a răspuns:

Cersetori de fundite si voturi...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este vorba că nu-i suport ci îmi displac atitudinile lor că nu respectă politica site-ului!
Pa, pa.

| Deny1333 a răspuns:

Şiii... întrebarea ta ce Dumnezeu caută aici? Trebuia la Conversaţii, dudă. happy

| Deny1333 a răspuns:

Hai să-ţi răspund, să nu pui botu'.
Deci, eu suport pe toată lumea, deşi îmi displace faptul că majoritatea nu au habar să scrie. Only that. Ah, şi fetiţele obsedate de Justin Bieber, care văd că s-au cărat.

Şi nu te mai enerva atât, că am întrebat doar şi am spus cam unde trebuia să fie, dacă tot ziceai de categorii greşite. În fine.
O seară/dimineaţă plăcută!

| Cr1sti13 a răspuns:

Pe ChioruL e ce-l mai neserios om de pe site...

| Andreia06 a răspuns:

laughing eu nu te suport pe tine pentru ca ai pus intrebarea aici. De ce ai pus-o aici?