| Ramona1634 a întrebat:

Bună. Pe data de 13 noiembrie am avut ciclu menstrual. Pe data de 11 decembrie adică ieri trebuia sa îmi vina menstruatia dar nu mi-a venit. De 4 zile am dureri mari de menstruatia dar fara sangerari și greață. La prima sarcina am avut dureri dar nu asa mari ca acum. S-ar putea sa fiu gravida?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poti fii gravida, daca ai facut sex neprotejat cu 2 saptamani in urma.

1 răspuns:
| DeuiDeui a răspuns:

Sal. Fa-ti un test de sarcina peste o saptamana, apoi peste 2, daca simti ca e necesar.