| Cristinamhl a întrebat:

Bună! Pe scurt, voiam sa va intreb daca e ok sa faci sex 6 zile la rand si cu una pauza. Sincera sa fiu ma doare vaginul dar iubitul meu pare excitat, dar la final si eu ma simt excitata cand ejaculeaza mult si vreau sa stim daca e ok

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi aduc aminte cand mi-a zis una daca eram cu ea in relatie faceam sex de 2 ori pe zi altfel eram ca animalele. Si nu am acceptat sa fim impreuna

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt tot felul de teorii. Ce spun unii din evul mediu, din zone religioase în latină. Zilnic e rău, săptămânal e bine, lunar e o
optim.

| mihai69 a răspuns:

În materie de sex, totul e ok dacă e de comun acord.

| Mayhem666 a răspuns:

De ce nu 7 zile pe saptamana?

| cepIm a răspuns (pentru Mayhem666):

Una e de odihna. Nu poate tine femeia pasul. laughing

| Lukasssz a răspuns:

Asta ca trebuie sa faceti de cel putini 10 ori pe zi, exersati, exersati, exersati!

| Teo29 a răspuns:

Protectie folositi? happy
sau dupa postati aici : cat e costa un avort la privat? sad

| Willis a răspuns:

Da este ok. Considerați-vă norocoși, că vă potriviți amândoi, nu mulți se potrivesc așa ca voi, dar ar dori să facă, cât mai des...

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimu7041 a răspuns:

Sexul nu te afecteaza in vreun fel fizic neaparat. Nu este interzis sa faci sex 6 zile / saptamana, doar sa aveti grija sa nu ramai insarcinata.