| mgtow a întrebat:

E vorba despre o femeie avea chef sa faca sex cu mine dar spunea ca are un tratament de 10 zile pentru ca o doare vaginul si fundul cand isi face necesitatiile si i-am zis sa isi i-a medicamentele dar cica o doare si nu le i-a. Mi s-a cam parut absurd parca nu vroia sa o faca cu mine dar era excitata rau si a spus ca data viitoare nu va spune NU. Eu intreb cine stie asta despre durerile ei e adevarat sau face teatru ca sa scape de mine? Lasati prostia la o parte va rog.

Răspuns Câştigător
| gokart a răspuns:

Prietene, de ce ai dori sa faci ceva cu o fata/femeie care "are dureri cand isi face nevoile"? Te gandesti ca poate are ceva BTS? BTS - boli cu transmitere sexualawinking

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E sanatos sa te tii departe de femeile necunoscute aflate in tratament...
Vrea sau nu vrea, las-o si gaseste una sanatoasa.La corp si la minte.

| harciog a răspuns:

Bataia si f...l nu se mai intorc.Ia-ti adio ca nu mai exista data viitoare cu acea femeie.

| Ajna a răspuns:

Despre tratamente pentru. mucoasa vaginala stiu ca dureaza ceva timp si ca e bine sa nu aiba contacte sexuala, DAR pentru. anus... poate fi vreo fiusra anala de la... ce crezi tu? Dar daca face tratament sigur sunt probleme! (Daca nu vrea sa isi ia medicamentele, ori joaca teatru ori e inconstienta!) Cauta o fata mai putin disponibila, dar fara probleme, astfel te feresti si tu de MARI probleme!

| PetreConstanta a răspuns:

Doamne apara si pazeste Ce porcarii poti sa intrebi

| shocky2 a răspuns:

Interesant. ( Nu stiu raspunsul! Vreau sa-l aflu! )

| gelo_4327 a răspuns:

Desigur ca e teatru nu te baga ca poate fi mai rau!