| Dynacord a întrebat:

Buna pentru fete.ce fel de baiat va place ma refer la banii la comportament cum sa va cucereasca.si cu ce si ce ati dori de la el

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Deci, in viziunea mea, baiatul ideal(pentru mine) ar trebui sa fie frumos (si cu asta am zis totul din punct de vedere fizic). Trebuie sa fie respectuos, bun la inima, romantic. Mi-ar placea sa ma cucereasca el, nu sa umblu eu dupa el. Adică sa vina la mine si sa imi zică in fata daca ma place. Din punct de vedere al comportamentului, nu as vrea sa fie arogant si fitos.
Pentru mine banii nu sunt ceva extraordinar de important. Daca are, e bine. Daca nu are, o sa aiba.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Baiatul trebuie sa fie frumusel, cu bun simt, sa aiba simtul umorului si "cei 7 ani de-acasa". Daca are si un ban in buzunar, cu atat mai bine. Mai tarziu, aceasta ultima "calitate" devine obligatorie.