| undercover01 a întrebat:

Intrebare pentru fete.ce va atrage cel mai mult la un baiat: fata sau corpul?

9 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Coooorpul drooling
dar daca ar fi sa alegem intre corp si minte: bineinteles mintea

| positivity a răspuns:

Amândouă, plus caracterul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faţa.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Ambele.Dacă are un caracter de genul:"Bună pisi! :* Eşti drăgu rău şi ai balcoane mişto ".Din partea mea poate să-şi tragă un glonţ în cap.happy

N'seara!

| iubesteOrezul a răspuns:

Clar, amandoua dar si felul in care gandeste.

| Monnyy a răspuns:

Amandoua sunt importante insa de preferabil corpul dar daca nu are minte atunci degeaba!winking

| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

Am observat ca majoritatea au inteles capul nu fata adica aspectul fetei dar cele mai ulte fete se uita prima data la fata unui baiat adica degeaba are muschi cu carul daca fata este distrusa; desigur mai exista fete care pun pret pe caracter. sper ca te-a ajutat raspunsul meu.

| KirstenM a răspuns:

Fata desigur))), aasta e parerea mea, eu una sint atrsa de infatisarea lui!

| Melisa98 a răspuns:

Pe mine, cel mai mult, ma atrage caracterul, felul in care gandeste, inteligenta, si apoi fizicul! big grin