| Anonim22 a întrebat:

Am fost acum 1-2 luni cu un baiat si ne-am certat si ne-am impacat in tip ce eram cu el mai eram cu un tip din liceu si baiatu`asta a aflat si ne-am certat si m-am despartit de tipu`din liceu si m-am impacat cu acest baiat si surpriza baiatu`asta era si cu mine si cu inca o fata si ne-am certat si m-am certat si cu aceast fata. M-am impacat cu tipu`din liceu, dar tip foarte mult la baiatu`asta cu care m-am certat si i-am spus ca-l iubesc si am facut mult... m-am imbatat 3 zile l-a rand numai cu gandul ca se va despartit de fata aia, dar degeaba. Ce sa facsad?

Răspuns Câştigător
| believe a răspuns:

. numai nu merita sa te imbeti.Ai incercat deci sa-i vorbesti? daca nu-ti raspunde si vezi ca nu tine deloc la tine, uita-l in bratele celuilalt(nu e frumos, insa confortabil pentru tine), daca insa vezi ca ceva se misca in tipu cu care te-ai certat. fa-l gelos, fa-i semne de atentie, actioneaza cumva, fa asa ca sa fii fericita! succes

1 răspuns:
| Anonim22 explică:

Baiatu`asta pentru care m`am imbatat s`a despartit de aceasta fata love struck. Dar acum e o alta problema straight face. Eram cu baiatu`asta din liceu si surpriza mai era cu una din liceu cu noi straight face. Acum chiar numai stiu ce sa fac sad.