| crissa20 a întrebat:

peste cateva zile prietenul meu va dormi la mine! ...este prima data cand dormim impreuna fara sa mergem la vreo petrecere in prealabil!
Da-ti-mi idei despre ce putem sa facem impreuna in pat si nu numailaughing) Idei despre ceea ce putem sa facem astfel incat sa nu-l las sa se plictiseasca delocbig grin
Mentionez ca avem 20 de ani, suntem impreuna de 4 ani si mi-am inceput viata sexuala cu el in urma cu 1 an jumate.
Vom sta mai mult timp impreuna( de dimineata in prima zi pana a doua zi dupa amiaza) ...de aceea vreau cat mai multe sfaturi...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheJoint a răspuns:

Dupa parerea mea, totul ar trebui sa vina de la sine.Ce simtiti, aia faceti. Dar nici sa-ti faci vreun plan, nu strica.De exemplu uitati-va la un film,jucati ceva, jucati-va voihee hee, gatiti impreuna, dansati, faceti poze, etc. Orice lucru care poate face ca timpul sa treaca mai usor.Bafta happy

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oare doi oameni care se iubesc se plictisesc în pat?
De la vizionarea unui film, etc. și până la dormitul în brațele celuilalt!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Asteapta nu fi nerabdatoare, in situatii de genul acesta nu aveti nevoie de sfaturi, totul vine de la sine.Sa ne spui lini cu a fost.Sa va iubiti MAXIM!

| VadTot a răspuns:

Pai probabil urmeaza sa faci greseala vietii tale!laughing

| JustMeCata a răspuns:

Bucurativa de clipele pe care le petreceti impreuna!

| radu75 a răspuns:

Pai va uitati la un film bun sau la tv,cand va e foame ati putea gati impreuna,te documentezi si tu dinainte cam ce gatesti,de regula pastele se gatesc repede si usor,apoi o sa ajungeti inevitabil in pat. Pe seara ai putea sa-l scoti la o plimbare,fara terase,club etc. Asta o sa l faca sa te doreasca mai mult odata ajunsi acasa. Seara la fel,gatiti apoi poti sa-i spui ca ai surprize pentru el. Exersezi din timp un dans pe o melodie care va place,o sa-i dansezi lasciv,barbatii adora asta. Apoi mai tarziu poti sa-i spui ca mai ai o surpriza,un masaj. Goi amandoi,o sa-i faci un masaj,nu conteaza tehnica sau experienta, o sa-i placa, te asigur. Apoi dragoste, pasiune, senzatii s.a.m.d.

| Azµre a răspuns:

O noapte romantică, desfaceți o sticlă de șampanie, aprindeți lumănările și dații bătaie!

| Violente a răspuns (pentru Azµre):

Și bani de șampanie cine-mi dă?

| h3r a răspuns:

Pur și simplu vă iubiți.

| Oana92 a răspuns:

Uitati-va la filme romantice/comedii, magaiati-va mult, faceti dragoste, faceti planuri de viitor... Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Faceţi dragoste.
Succes!
Te pup!

| Demonull a răspuns:

Sex.simplu de ce trebuie sa intrebi pe TPU? sex si dupa somn.

| BSwwatch a răspuns:

Pai...de 4 ani impreuna si tu pui intrebari de gen? ce-ati putea face in pat? mai ales in pat,lol,chiar cred ca glumest,doar nu sunteti atat de lipsiti de creativitate,faceti ce va place voua,ce va incita,excita, fiti "wild", depasitiva barierele sexuale, sa vezi ce-i sare plictiseala, daca o face-ti doar in pozitia misionarului...atunci da, este o mare problema, ATITUDINE!

Răspuns utilizator avertizat
| gazza01 a răspuns:

Poi, uitatzi'va la tv, ascultatzi muzica, jucati ceva, vorbitzi, faceti si voi ceva (merge si fara sampanie, atata timp cat e placut) bft! :*

| mariutsa1234567890a a răspuns:

O să găsiți la sigur ceva interesant de făcut.
dar ar fi bine să privițiun film. mai faceți niște poze. povestiți și o să vezi cât de repede o să treacă timpul! sad

| Music4life a răspuns:

Buna,
Pai ai putea sa incepi prin a gati micul dejun alaturi de el, apoi sa va puneti in pat sa va uitati la tv, va puteti juca carti, remi etc sau puteti sa va uitati la un film.
Crede-ma atunci cand veti fi doar voi doi nici nu-ti vei da seama cum a trecut timpul.
Interactioneaza cat mai mult cu el, cu corpul lui.

| tudo393 a răspuns:

Filmee..vorbiti..TV.

| culturistu a răspuns:

Pozitia 23 cea mai excitanta

| InTell a răspuns:

Pai, daca te iubeste orice clipa cu tine ar fi o satisfactie. Paii o seara romantica, cu multe, multe lumanari (Nu ar fi o idee chiar atat de rea.)
-Un film de dragoste din care sa invatati ce este dragostea.(Cum ar fi Warm Bodies, Love Is All You Need, a walk to remember)
- Pune muzica si incercati sa dansati. (asta seara)
- Cel mai important! ...Zambeste. Bafta!