| Anelisee30 a întrebat:

Buna, am 18 ani sunt impreuna cu iubitul meu de 3 ani si inca nu am inceput viata sexuala. Am vorbit despre asta impreuna cu el si am hotarat sa facem acest pas. Ce sfaturi imi dati pentru prima noapte de dragoste? Tin sa mentionez ca el are 20 iar eu 18.

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mult noroc, sa fii relaxata si sa te lasi dusa de val, sa faci ce simti, sa o faceti protejat nu ca multi alti de pe aici care nu folosesc prezervativul si apoi intreaba daca sunt insarcinate.