| daniela_9291 a întrebat:

Buna!
plac mult un tip care este zodia scorpion, sincer nu il inteleg deloc. El a venit l-a mine sa vorbim, iar apoi m-a ignorat complet. Uneori imi da semne clare ca ma place, iar alteori se comporta cu mine de parca as fi dusmanul lui. A da eu sunt rac.
Nu prea cred in zodii dar unele chestii chiar se potrivesc...

credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| daniela_9291 explică:

Pai sunt multe lucruri...cum ar fi :privitul fix in ochi... vreau sa zic ca este un pic cam violent sincer dar de mine nu s-a atins decat uneori dar nu a dat tare, este foarte timid cand vorbeste cu mine.In ultima vreme a inceput sa fie foarte atent la ce zic ce fac sau ce mi s-a mai intamplat

| MysteriousBoy a răspuns:

Pai eu "cum vad de aici" dupa ce ne povestesti, nu prea te place s-au este indecis nu stie nici el asta. Faza cu zodiile, eu unul nu cred in zodii, supersitii etc. Succeswinking.