| reborn4x3 a întrebat:

plac o fata de mult timp(ea nu stie asta)si cred ca ea ma place doar ca prieten si doar atat+ca cred ca place le altcineva, cum pot sa fac sa nu o mai plac?

Răspuns Câştigător
| VanillaBloodWolf a răspuns:

Hmm, ceva de genul ma simteam si eu acum cateva zile, dar mi-am facut o promisiune :" Sa nu l-as nicio sansa sa treaca pe langa mine!". Ai spus ca tu CREZI ca place pe altcineva, deci nu esti 100% sigur. Nu renunta! Incearca sa stai mai mult timp prin preajma ei, sa va cunoasteti mai bine. Chiar daca pentru inceput sunteti doar prieteni, cine stie ce iti rezerva viitorul? Bafta multa! >big grin

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai,incearca sa gasesti alta tipa pe care sa o placi.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Pentru inceput invata sa scrii