| nottoobad a întrebat:

Buna ..please help..Aseara m-am "jucat" putin cu prietenul meu.Si a avut niste "scurgeri" langa vaginul meu, nu stiu daca au ajuns in interior ..Nu si-a dat drumul,dar au fost niste "scurgeri". Nu eram dezbracati [eu], eram in lenjerie intima[bikini, decii material prin care trece usor] si aveam si dres, dar dresul a devenittt foarte ud si la fel ma simteam si eu ..Deci e posibil sa fiu insarcinata?big grin

4 răspunsuri:
| Cristi_1137 a răspuns:

Lichidul ala are prea putine calitati ale spermei, dar exista sansa de 0.0000...etc de a ramane insarcinata de la el laughing, unii fac dragoste de zeci de ori dandusi drumul in interiorul vaginului dorind un copil si nu il au asa usor, ar fi culmea sa ramai insarcinata, nu prea cred ca ai cum laughing)

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Daca nati facut nimic nu dar e mai bine sa va calmati amandoi altfel va stresati si aia nu e bine.

| sindromforyou a răspuns:

Cu siguranta nu.

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ia un anticonceptional ca sa fii sigurawinking poate din "joaca" asta peste 9 luni se v-a "coace o paine"