| Mariaaaaaa9003 a întrebat:

Hei!

Va rog sa cititi pana la final.
Am 19 ani, iar azi eu si prietenul meu (20 de ani) ne-am intalnit si,, ne-am jucat" putin. Jocuri mai ciutate, până am ajuns in stadiul ca el,, sa se termine" in prezervativ, care oricum s-a spart si si-a tras pantalonii. Eu m-am pus in bratele lui, dar aveam dresuri si lenjerie intima.
E posibil sa fiu însărcinată?

Ofer fundita celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Formarea unei sarcini in conditiile prezentate si precizate, chiar ca ar reprezenta o noua minune a lumii, demna de a fi consemnata in ''cartea recordurilor'' insa a celor absurde. =)) Este absolut IMPOSIBIL sa se poata forma o sarcina, in cazul in care NU ajunge sperma in vagin si mai ales daca acest lucru sa se intample si intr-o zi care nu face parte din perioada fertila a ciclului menstrual. Acceseaza si citeste articolele prezentate in http://www.seximus.ro/ Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa ma indoiesc ca ai avea 19 ani, daca poti debita asemenea prostii, din lipsa toatal de cunsotinte generale!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa fii gravida.

| Donsavas a răspuns:

Pastilă de a doua zi. Consultație la medic de urgență, cu plata, nu pe salvare. Trebuie prevenita sarcina dacă nu l vrei tata pe băiat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

La ce manastire traiesti?winking duhul sfant te patrunde atunci cand vor muschii lui!winking laughing tongue

| Rux2000 a răspuns:

La 19 ani ar trebui sa fii mai "deștepta " oricine și-ar fi dat seama ca in cazul acesta nu se pune vorba de vre'o posibila sarcină

| MarcoXD a răspuns:

Imposibil

| Mariaaaaaa9003 explică:

rolling on the floor Mulțumesc, dar chiar eram in dubiirolling on the floor

| Mariaaaaaa9003 explică:

Ce vrei sa spui? happy

| Sodoman a răspuns:

Hmm, pai cand ti-ai dorit sa l iubesti trupeste, nu te ai asigurat ca inca nu doresti bebe?