| nottoobad a întrebat:

Buna ..please help..Aseara m-am "jucat" putin cu prietenul meu.Si a avut niste "scurgeri" langa vaginul meu, nu stiu daca au ajuns in interior ..Nu si-a dat drumul, dar au fost niste "scurgeri". Nu eram dezbracati [eu], eram in lenjerie intima[bikini, decii material prin care trece usor] si aveam si dres, dar dresul a devenittt foarte ud si la fel ma simteam si eu ..Deci e posibil sa fiu insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine

| nottoobad explică (pentru Brigaela):

@Brigaela, dar dres, un material foarte subtire, iar dresul era foarte ud..si lenjeria intima[bikini] cu un material fin, usor de trecut.El era dezbracat.

| Brigaela a răspuns (pentru nottoobad):

Ar fi prima data in istoria lumii cand cineva ramane insarcinata prin haine, oricat ar fi ele de subtiri.

| Onn3 a răspuns:

Nu esti stai calma

| Vvistula a răspuns:

Dac ramai insarcia si prin dres eu sunt steve wonder

| nottoobad explică:

@Brigaela, dar dres, un material foarte subtire, iar dresul era foarte ud..si lenjeria intima[bikini] cu un material fin, usor de trecut.