| nottoobad a întrebat:

E ok sa iau ESCAPELLE la varsta de 15 si fiind virgina?. Dar acum cateva seri m-am "jucat" cu prietenul meu (fara penetrare) si el a avut niste "scurgeri" langa vaginul meu dar nu si-a dat drumu, dar au fost niste "scurgeri". El era dezbracat dar eu aveam bikini si colanti. Deci e ok sa iau Escapelle la varsta de 15 ani si fiind virgina?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti lua Escapelle inainte de 18-19 ani. Si nici nu il poti lua dupa ureche, trebuie sa ti-l prescrie ginecologul (si nici un om normal n-o va face). a lua Escapelle, la 15 ani, in conditiile in care 100% nu esti insarcinata si fara acordul medicului este o tentativa de sinucidere si te va face, mai devreme sau mai tarziu sa te imbolnavesti grav. Nu se pune problema sub nici o forma sa faci oa semenea nebunie.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Lasa ca n-o sa mai fi mult timp virgina... Faci parte din "generatia de aur" cu gandul doar la a lua p... in gura.

| SpawNury a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

TE ADOR frate!

| WhiteLover a răspuns (pentru SpawNury):

Idem laughing adica na, sa nu fim rai, dar la varsta asta nu aveti alte lucruri de facut? si daca faceti sex, protejati-va doamne fereste, si ai grija ca si acele mici scurgeri contin spermatozoizi...

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru SpawNury):

Mersi,mersi dar toate laudele si eforturile se duc catre domnisoara in bikini si colanti! rolling on the floor

| mona a răspuns:

Nu e ok, esti virgina si asta inseamna cu nu ai cum sa fi insarcinata si inca fara penetrare, sa nu cumva sa iei pastila ca nu are nici un rost

| IngerPierdut1996 a răspuns:

Deci daca esti 100% sigura ca nu si-a dat drumu in tine si faptul ca esti virgina... nu prea ai nevoie de escapelle...