| larisa3 a întrebat:

am si eu o intrebare urgenta.

m-am jucat cu prietenul meu.si eram dezbracati. dar nu am facut-o sa si-o bage.nu ma dezvirginat.si nu a ejaculat. dar am totusi o nelamurire. pot sa fi ramas? sa iau pilula de a 2 zi?

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ne-ai spus ce ati facut, deci nu stim daca e risc de sarcina. Daca nu a ejaculat si nici nu a existat penetrare, riscul e neglijabil. Pilula de a doua zi, numai daca ti-o recomanda medicul (ginecolog).

| Malvina24 a răspuns:

Nu lua nici o pilula draga nu esti stai linistita!

| unione a răspuns:

Ce draguta esti. Ai grija ca aceste pilule nu sunt Hubba-Bubba, da? Nu se iau mai mult de 2-3 ori pe an, si cand se iau se iau pentru ceva sigur, nu ca ''s-a sters sau nu'', altfel risti dereglari hormonale mari.
Asa ca lasa jucatul si intrebarile urgente

| Stefania a răspuns:

Buna! Eu zic sa iei pentru ca nu stii nii odata, poate ramai insarcinata si apoi va fi tarziu, eu zic sa iei ce-i sigur ii sigur

| Sara2 a răspuns:

Larisa ce limba vorbesti mama? am citit intrebarea si cele 2 explicatii zau ca nu pricep ce spui

Janina
| Janina a răspuns:

Te-ai dat pe biologie? laughing

| georgegs a răspuns:

Nu.nu.ai.ramas.daca.zici.ca.nu.a.ejaculat.si.nu.ai
facut.nimic.de.genu.asta,.,.

| αndï a răspuns:

:O:O DAAAA ai ramas insarcinata 100% :O:O treci repede pe pilula... ps : cand ai vorbit ultima data cu mami tau despre sexwinking?

| 2696 a răspuns:

Larisa nu te auzi? In primul rand inainte de ati incepe viata sexuala trebuie si sa stii anumite lucruri deci ai un punct in minus si totusi revenind la problema ce te framanta... daca esti virgina daca nu ati avut niciun contact sexual si nici nu a ejaculat e total imposibil! pentru ca spermatozoizii au nevoie de un mediu lichid ca sa traiasca...singuru lucru ca sa mai ramai insarcinata ar fi ca el sa te fi penetrat cu degetu dupa ce a pus mana pe sperma:d

| MarYoBenucci a răspuns:

Doamnee fata mea vede`ti de scoala si lasa baietii ca nu`s de tine acum la c intrebare ai pus cred ca ai in jur de 12-13 ani oh go on

| LoLo a răspuns:

Hey... daca nu ati avut nici un contact, nu ai ramas...si mai ales ca nu te'a dezvirginat. Iar daca nu a ejaculat chiar nu avea cum sa ramai insarcinata, asa ca stai linistita si nu lua nici o pastila

| otherwise a răspuns:

Fii mai explicita. Daca te-a atins "acolo" cu mana, piciorul, orice organ care ar fi putut avea sperma exista sanse, daca nu, nu.

| Bianca_papusha a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa fi ramas...

| » Iµliaña « a răspuns:

laughing sincer ma bufnit rasu. Cum bha sa ramai daca doar te-a atins. ca presupun ca joaca asta a fost gen. el a fost cu mana in zona respectiva si nu crd ca avea sperma pe mana laughing. Nu ai cum stai linistitahee hee

| freza1902 a răspuns:

Pai daca nu ti-a bagat-o si nici nu a ejaculat nu ai de ce sa iti faci griji! oricum lasa joaca asta da nu stii despre ce e vorba! daca te-ai hotarat sa faci ceva. foloseste prezervativul! este sfant!

| Lilik a răspuns:

Pilula de trezire la realitate? sigur, urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fato, invata intai carte si lasa oamenii responsabili sa faca sex. Nici nu stii sa explici. E foarte banal: daca sperma nu a intrat in vaginul tau de unde dreak sa ramai insarcinata? Si chiar daca ejaculeaza in tine tot nu ramai asa imediat gravida. Depinde, de exemplu, in ce perioada a ciclului erai etc. Danco

| larisa3 explică:

Ppooi nu am facut sex.nu a bagat-o. si nici nu a ejaculat.doar ca mie. el sa sters de sperma.adica nu a ejaculat /nu stiuthinking

| larisa3 explică:

Pai.nu a ejaculat.nu am facut sex.sa ma dezvirgineze.doar ca mi-e frica totusi.nu stiu daca a avut sperma. el sa sters. si nu am simtit sal fi atins. dar daca nu a ejaculat sa iau pilula?