| alisiaanna998 a întrebat:

Buna.
Poti fi insarcinata daca esti virgina gen nu ai facut niciodata nimic cu nimeni pentru ca in ultima vreme ma simt alt fel, foarte ciudat, am numai greturi si ameteli si mai ales pofte de mancaruri si sunt foarte obosita, imi este somn tot mai des. Si mai este ceva foarte, dar foarte bizzar, nu mai pot mirosi ca inainte, nu stiu cum sa spun adica mirosurile s-au schimbat intrunul nu prea placut, adica deloc placut si am intrebat pe toti din casa dar la ei nu este asa. Adica ei miros perfect normal cum ar trebui, sampoanele nu mai au acelasi miros/sapunul/pasta de dinti/parfumurile /transpiratia daca e cineva transpirat il pot simti de la 1km/nici mancarea nu mai are acelasi gust si cand i-am zis mamei a zis ca doar gravidele patesc asa iar apoi ne-a bufnit rasul pe amandoua pentru ca eu nu as avea cum sa fiu gravida daca eu sunt virgina.

Dau funda

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles ca e imposibil sa fii insarcinata, dar nu e deloc exclus sa ai probleme pe linia ficat-pancreas-colecist.
Mergi la medic sa afli ce e cu tine si sa nu se agraveze prea mult situatia.
Multa sanatate si ai grija de tine!

| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca ai ceva probleme medicale, citind intrebarile tale.
Cum de te-ai gandit, totusi, prima data la faptul ca ai putea fi insarcinata dar esti virgina. Se pare ca nu spui tot.
Simptomele tale pot avea o multitudine de cauze.

| alisiaanna998 explică (pentru darrio2007):

Cum adica sa nu spun tot?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci gravida nu esti, dar pofta de mincare si oboseala poate indica un diabet tip 2, ergi la medic fa ti toate analizele de sî nge si ei vor descoperii ce ai, poti face dimineata pe stomacul gol o glicemie dar la medic deoarece tu acasa nu cred ca ai aparat de glicemie glucometru se numeste, teste si ace, ce varsta ai?

| alisiaanna998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna
Nu prea cred ca am diabet pentru ca in urma cu 3 samptamani am facut analize de sange si nu am nimic doar au zis ca am nevoie de vitamine si cu glicemia stau perfect mama mea are diabet de tip 2 si are aparat de glicemie si nici cu greutatea nu cred ca am probleme am 67kg pentru 1m68 si am 16ani
Cu inima cred ca am probleme adica nu stiu uneori ma inteapa inima si mai fac si atacuri de panica

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda o dieta alimentara serioasa, fiindca pare a fii ficatul afectat de mancaruri grase sau toxice.
Esti cumva mai plinuta?

| J0B0MAT a răspuns:

Da,poţi.Precum Fecioara Maria.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu, nu ai cum.

| Goete a răspuns:

Poti.
N-ai citit Biblia?

| alisiaanna998 explică (pentru Goete):

Ba da citesc biblia dar eu n-am vazut sa scrie asa
Poti sa imi spui ce pagina si numar scrie asa ceva ca vreau sa vad si eu

| Goete a răspuns (pentru alisiaanna998):

Nu stiu pagina si numar, dar Sfanta Maria a ramas insarcinata, virgina fiind happy

| haileewatson a răspuns:

Esti urmatoarea Fecioara Maria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar după ce te "defloreaza " partenerul poti rămâne, deocamdată ai himenul intact.

| MValentin a răspuns:

Odată ce nu o intrat intr-un mod sau altul lichid seminal in interiorul vaginului tau nu sunt sanse. Probabil doar ai hormonii dereglati ce la adolescență e normal sau probabil ai lipsă de anume vitamine, oricum de persista mai rău mergi la doctorul de familie =)

| alisiaanna998 explică (pentru MValentin):

Da dar eu nu inteleg dc mirosul acesta urat numai pot nici sa mananc si mie teama ca o sa raman asa toata viata

| gogugogugogu a răspuns:

Par sa fie simptome covid.

| alisiaanna998 explică (pentru gogugogugogu):

Crede ma ca nu
Am avut si covid si nici nu iti poti imagina a fost de 10 ori mai rau

| gogugogugogu a răspuns (pentru alisiaanna998):

Te cred. Dar simptomele descrise de tine le-am avut, atat eu cat si colegii mei, la locul de munca, cand am avut varianta Omicron.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Normal ca poti, prin tv