| anonim_4396 a întrebat:

pr meu imi pune mana acolo jos intelegeti voi..stiu ca baietilor asta le place sa pipaie.
eu nu e genul care se gandeste doar la sex chiar daca suntem de 1 luna si ceva impreuna el nu e asa nu mi-a cerut si nici nu m-ar obliga
dar totusi ma simt ciudat cand face asa..nu ca nu mi-ar placea dar totusi..eu am 16 el 18. vreau sa spun ca e ceva normal? sau sunt eu neobisnuita cu asta?

Răspuns Câştigător
| AlinaCurca a răspuns:

E destul de complicat, pentru ca nu va cunoastei limitele. De exemplu, sunt baieti carora nu le plac asa mult atingerile astea pentru ca vor mai mult apoi, cum spuneai tu, si baieti care se multumesc cu fiecare etapa a relatiei pe care o au.
Sincer, cred ca trebuie sa luati totul treptat, nici nu poti sa nu ai niciun contact.

15 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ba chiar ca se gandeste doar la sex, daca dupa o luna si ceva te pipaie peste tot.
Dupa nici doua luni de relatie nu ai cum sa stii cum e el sau daca te-ar obliga sa faci ceva.
Te sfatuiesc sa ii spui sa o ia mai usor, sa va cunoasteti mai intai si abia apoi sa te pipaie peste tot. E limpede ca si tu simti un oarecare discomfort, venit tocmai din faptul ca nu il cunosti destul de bine si nu ai cum sa fi ajuns sa ai suficienta incredere in el.

| anonim_4396 explică (pentru DeeaMarry):

Fazai ca ne cunoastem bine dinainte si abia acuma de o luna si cv suntem impr...si aia voiam sa intr ca totusi e pr meu si isi permite dar totusi nici si mie imi pare ceva prea pervers mai ales ca el a avut o singura prietena inaintea mea

| DeeaMarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, insa nu il cunosti ca iubit.
Abia acum incepi sa-l descoperi din postura asta si recomandat este sa o luati mai usor, avand in vedere ca tu nu te simti ok.

| AlinaCurca a răspuns:

Nu e anormal sa te atinga. Dar nici nu e anormal sa nu iti placa. Ar trebui sa lamuriti ce vreti unul de la celalalt

| anonim_4396 explică (pentru AlinaCurca):

Pai tot ce stiu e ca da l-ar duce gandul la ceva mai mult adica sa o facem.
dar stie ca sunt virgina si ca nu vreau inca..si a inteles din cate mi se pare

| anonim_4396 explică (pentru AlinaCurca):

Mersi pentru raspuns

| AlinaCurca a răspuns (pentru anonim_4396):

E destul de complicat, pentru ca nu va cunoastei limitele. De exemplu, sunt baieti carora nu le plac asa mult atingerile astea pentru ca vor mai mult apoi, cum spuneai tu, si baieti care se multumesc cu fiecare etapa a relatiei pe care o au.
Sincer, cred ca trebuie sa luati totul treptat, nici nu poti sa nu ai niciun contact.

| unarab40 a răspuns:

Eu zic altfel decat ai auzit pana acum,,, baiatul tau nu stie sa exprime ce vrea prin cuvinte si vrea sa dovedeasca iubirea lui prin frecarea corporala fara sentimente...

| anonim_4396 explică (pentru unarab40):

Stie sa exprime chiar tot si prin cuvinte...si e genul care stie sa se comporte cu o fata parerea mea dar exceptionand partea cu atinsul

| grab a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti face astea ca sa te obinuiasca cu perversiunile.
Azi asa, maine asa o sa o ceri singura.
Cam asta e strategia.

| anonim_4396 explică (pentru grab):

Deja stie ca nu-s genu de fata care nu ma grebasc si i-am zis ca nici nu vreau deocamdat si a inteles dar totusi.

| grab a răspuns (pentru anonim_4396):

2 negatii intr-o formulare atrag anularea lor rezultand efectual afirmativ al exclamatiei deduse happy

Deci tu esti genul care se grabeste? happy Glumesc!

El e un baiat finut, dar nu uita ca are si el instincte.
Vrea sa te obisnuiasca, te ia usor, dar nu sta nici el pe loc, trebuie sa il intelegi ca nu e usor sa se duca acasa mereu cu ouale umflate! happy

| anonim_4396 explică (pentru grab):

Stiu partea aia.dar el a avut o prietena inaintea mea si atat si prima oara cica a facut-o cand era el pea 7a o fost cv gen aventuralaughing
si totusi.a rezistat.

| sebby27 a răspuns:

Era vorba ca te iau de nevasta.
Ce prieten?
Ce pipait?
Acolo jos? Adica la degetele de la picioare, nu? confused

Ca sa fiu la subiect : e felul lui de a te excita si de a te face sa vrei sa "o bagi pe dânsa-n trânsa".E ceva normal.

Totusi te sfatuiesc sa vii la mine.Eu te pipai doar acolo sus. laughing Banuiesc ca stii de gluma.

| Maria196 a răspuns:

Ar fi bine sa nu ii mai permiti asta pentru ca va vrea din ce in ce mai mult, si e mult prea devreme sa tereceti la pasul urmator, el face asta cu scopul de a te face pe tine sa iti doresti mai mult

| anonim_4396 explică (pentru Maria196):

Intr-adevar, dar stie ca sunt virgina si ca nu vreau si totusi asta era mai mult cand eram la el acasa si erau ai lui plecati si eram doar noi dar stia ca la 12 trebuie sa plec acasa si ma conducea chiar el spunea ca mergem? nicidecum nu ma tinea cu forta sa stau la el sa facem ceva sau sa insiste.