| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Presupun ca ati mai citit intrebari ca aceasta de 100 de ori bine acum o sa fie 101laughing
Mie imi place de un baiat si cum eram eu si bff in clasa si vb despre el a intrat o fata si ne-a auzit si fata aceea nu ne suporta asa ca a spus la toata scoala.Si intr-o zi el nu a venit la scoala asa ca o fata cu care ma inteleg eu bine si e bff meu:X a tot strigat N+G N de la mine si G de la el:Xsi asa a auzit pr lui cel mai bunstraight face. Ma gandesc ca i-a spus si luibig grin ca l-a intrebat o data pe un baiat din clasa mea cu care stau eu mult si baiatul ala stia ca mie imi place de el dar a spus ca nu stie.Si de atunci se uita la mine cu ochii aia albastri, vine langa mine, se face ca isi da in mine si zice rusinat SCUZE ce credeti ma place :X:X? Funda:*

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Poate da, poate nu, intreaba-l pe el.

| Sociopat a răspuns:

Nu te place doar isi bate joc de tine. Te sfatuiesc sa-l omori. E tanar si va fi uitat repede

| Ioana22B a răspuns:

Poate ca e timid si se face ca da peste tine pentru a prelua tu initiativa pentru ca stie ca il placi si el nu are curaj. Incearca data viitoare sa faci conversatie, zambeste frumos si priveste-l fix in ochi.Nu va rezista prea mult!winking

| ElDictator a răspuns:

Eu zi ca te place. Pobabil ca te placea si inainte, asa, din vdere, iar acum este foarte bucuros ca il placi si tu.

| bluelight30 a răspuns:

Hi! Pai eu cred ca ii place de tine dar este mult prea timid sa iti spuna, in plus cred ca ii este si mai rusine acum ca stie ca il placi. Incearca sa iti faci curaj si intreaba-l tu. Sper sa iti spuna"DA Te Plac!"! Good Luck