| qpattyx3 a întrebat:

Hi! Deci sa incep cu inceputul...anul trecut un baiat se tot uita mereu dupa mine in pauze in ore chiar si cand plecam de la scoala.Si o colega a zis odata:"Uite ce se uita "x" la tine, sigur te place!". A zis cu voce tare de a auzit toata clasa, si eu nu am bagat faza asta in seama si baiatu' s`a rusinat si a zis "nu"(adica nu se uita la mine, dar se vedea clar ca asta face). Asa, si mie atunci nu`mi placea de el... dar mai incolo a inceput sa`mi placa. Apoi cam la sfarsitul anului am facut toti concurs de Miss si Mister.Si eu lui i-am dat doua note de 5, si cred ca se prinsese de figura ca nu-l plac dar imi placea putintel de el atunci.De atunci nu se mai uita dupa mine deloc, ba chiar parca incearca sa ma faca geloasa si flirteaza cu celelalte fete.

Intrebarile mele sunt:
Voi ce credeti, baiatul asta ma placea inainte mult?
Credeti ca s`a suparat rau pe mine din cauza notelor alea?(nu ma gandeam atunci ca ma placea atat de mult incat sa...)
Si cea mai importanta intrebare:
Credeti ca acum ma mai place?

Multumesc pentru raspunsuri, funda la cel mai bun raspuns, daca aveti chef de glume mai bine nu raspundeti.
Scuzati`mi eventualele greseli de ortografie!

Răspuns Câştigător
| Darius19002 a răspuns:

Buna. Da, posibil sa te placa, dar in momentul actual nu mai poti stii daca te place. Incearca sa vorbesti cu el, sa lamuresti situatia si poate ii va trece supararea. Oricum incearca sa vorbesti cu el.

| Andrei69 a răspuns (pentru Darius19002):

Scumpo ceea ce ai explicat mai sus se numeste seductie!winkingIncearca si u si o sa iti manance din plame. Just try it!happy

| qpattyx3 explică (pentru Darius19002):

@Darius19002, nu cred ca mai este suparat pe mine de atunci, pentru ca a mai vb o data cu mine dar nu despre asta. Oricum cred ca nu mai am sanse cu el...pentru ca sigur nu mai mai place dar ar mai fi mici urme.pentru ca cateodata se uita f discret la mine si zambeste putin apoi eu ma intorc la scris(in ora) si zambesc dar discret.Multumesc pentru raspuns!

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

1 tea placut
2 cu siguranta s suparat
3 poate ca te mai place dar nu stiu daca ar vrea sa fie cu tine dupa tot ce iai facuthappy.

| Darius19002 a răspuns:

@RealaSiAdevarataPentruTine N-ai pentru ce. happy

| qpattyx3 explică:

Apropo am uitat sa zic ca el nu imi zicea nimk nici acum nici inainte.Si imi este asa sa vb cu el, pentru ca nah sa-l intreb daca ma place e...Dar in fine o sa incerc sa ma uit si eu mai discret la el.
Sper ca va merge! Multumesc pentru raspunsuri!

| lovevampire18 a răspuns:

Era posibil sa te placa si sunt sigura ca s-a suparat pe tine si chiar nu stiu daca te mai place dar e posibil pentru ca incearca sa te faca geloasa.