| denys2000 a întrebat:

Buna, prietena mea nu vrea sa faca sex decat dupa nunta, bun eu am fost de acord cu asta.
Dar de jucat ne jucam, adică sa ne mângâiem si sa ne excităm unu pe altul. Am observat ca ea are o problema si nu se prea excită cand incerc sa o masturbez sau sa ma joc acolo in scopul de a o excita. Din contra, de multe ori simte durere in loc de placere, nu stiu ce e de făcut si care ar fi problema. In caz ca s-a intalnit cineva cu asa ceva, dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Cu a zis corbul sexul oral rezolvă problema, nu te juca cu vaginul că e strâmt (probabil tipa nu se masturbează) de aici durerea, dar clitul e jucăuș.

7 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Eu zic sa nu te mia joci de loc cu ea, sa vezi atunci schimbare. Doar te amăgești continuând jocurile astea in care tu speri degeaba. Oprește-te de tot si atunci ea o sa vina la tine si o sa vrea. Si atunci ii expui problema.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa o exciti prin cunilitie pentru a vedea cum reactioneaza si in acel caz. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Daca are probleme de care vorbesti tu, consultati un medic ginecolog.

| Sofer a răspuns:

Mangaiei clitorisul. Sexul dupa casatorie mi se pare o prostie. Zi ca vrei sa ii bagi iepurele la vizuina.

| Willis a răspuns:

Mai pe românește, aplicări niște limbi la păsărică, după un duș, să vezi cum te cheamă apoi la ea, să îi spui povești "cu amintiri din copilărie". E de ajuns să îi faci odată bine, și apoi vei fi cel mai iubit... Mai târziu, e posibil să te roage să încercați și penetrarea cu penisul. Se poate să îți și întoarcă favoarea, cu un oral, făcut de ea, ție. O poți ajuta făcând poziția 69. Pentru că excitația cam asta provoacă.

| Maia55 a răspuns:

Sexul după nunta e o mentalitate învechită. În primul rand te forțează într un fel sa te căsătorești devreme ceea ce nu e neapărat decizia cea mai buna. Mulți oameni după ce fac sex își dau seama ca nu sunt de fapt compatibili și se despart, de aceea nu e ok sa faci sex după nunta. Plus ca asta e practic o obligație la adresa ta, sa te căsătorești neapărat. Eu cred ca este ok sa va cunoașteți cel mai bine înainte de căsătorie, sa faceți sex, sa va vedeți toate părțile și bune și rele și după aceea aveți timp și de nunta. Nefăcând sex nu va veți cunoaște atât de bine unul pe altul ceea ce poate duce la un mariaj nefericit și evident de scurta durată. Asa ca vorbește cu ea și dacă nu accepta înseamnă că nu va potriviți.

| Alisirbu a răspuns:

Se simte incomod