| Maftei_Andra_1997 a întrebat:

prietena mea sa o notam Y(cls a7a) e indragostita de doi ani un tip cu care e la dans(el e 10a). nu mai vrea sa se gandeasca la el. vrea intr-un fel ca scape de visele ei cu el. am incercat sa ii explic putin dar a facut tot posibilul si nu a reusit. apropo vorbeste cu el destul de des, uneori mai si danseaza si el si cea mai buna prietena a lui e o prietena buna cu y. voi ce credeti ca ar trebui sa mai faca sa scape de gandurile cu el? multumesc anticipat celor care raspund si nu isi bat joc.:*

Răspuns Câştigător
| roxynutza a răspuns:

Pai visele nu poti sa le comanzii tu clar; acum daca ea nu vrea sa se mai gandeasca la el ar trebui in primul rand sa il evite nu ar trebui sa vorbeasca cu el asa de deswinking cat despre dans doar daca o pune profa sa danseze atunci ar trebui sa ii explici sa aiba cu el o relatie strict profesionalawinkingparerea mea:*

2 răspunsuri:
| Alexaa_4438 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ca in clasa a7a importanta este cartea nu baietii oh go on

| IF88MDL a răspuns:

Sa-i spuna ce simte pentru el si poate or sa fie impreuna!