| andenda a întrebat:

Buna prieteni! va rog ajutati-ma! imi place un baiat mult si el ma place si sunt sigura ca vrea sa ma sarute m-a chemat si in oras.
problema e ca eu nu am mai sarutat niciodata pe nimeni dar stiu ca el are experienta. spuentimi si mie va rog cum as putea exersa sau ceva sa nu isi dea seama prea usor de inexperienta mea!
ofer funda si orice doriti

Răspuns Câştigător
| Georgi2011 a răspuns:

Daca chiar te place te va invata el asa ca nu trebuie sa iti fie frica.

| Georgi2011 a răspuns (pentru Georgi2011):

Multumesc mult de funda!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimeni nu se naste invatat...si daca el are experienta, lasa-te in seama lui

| xJustJuss a răspuns:

Simplu,ii bagi limba in gat, totul vine de la sinelaughing

| andenda explică:

Multumesc mult!

| Nicuutzuu a răspuns:

Totul vine de la sine in momentul acela