| Angyclon a întrebat:

Imi place un baiat. El stie si ieri seara am jucat carti pe porunci si adevar si provocare cu niste prieteni si era si el. A trebuit sa ma sarute calumea de mai multe ori. Faza e ca mie imi place mult de el (si cum sarutalaughing). Cum sa il fac sa ma mai sarute fara sa ii dau de inteles ca vreau asta? adica foarte subtil. In seara asta am fost cu el si cu alti prieteni in oras si m-a mai sarutat odata "fortat". Vreau sa ma sarute. aveti idei? (nu imi dati va rog sfaturi de genul "esti sigura ca il placi?" sau d-astea...mersi de ajutor

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Pai mai iesiti sa jucati carti, sau adevar sau provocare.
Dai usor de inteles ca il placi, zambeste-i.

Sami zici ce ai rezolvat.Bafta:*si sa fii iubita

1 răspuns:
| CrYsSuLeTzU a răspuns:

Stai mai mult timp cu el, zambeste-i daca mai iesiti in oras incearca sa vina si el si sa stie ca tu l-ai invitat.asa sigur isi da seama ca il placi.bafta! Craciun Fericit!