| adré_6721 a întrebat:

Buna prieteni. vreau sa invat limba engelza...eu o invat cumva... dar problema e ca nu stiu cum se pronunta.si. nu vreau sa iau ore de engleza o invat si singura vrea doar un sfat cum pot sa invat sa si pronunt cuvintul corect. poate este vreun site.va rog mult ajutati-ma please

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Uita-te la multe filme.si dupa un timp ai sa inveti sa pronunti, dar mai bine asculta artisti gen "akon"si o sa iti placa unele melodii ale lui.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Www.livemocha.com

inveti sa scrii, sa pronunti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dictionary.reference.com