| kitty_4960 a întrebat:

Bunabatting eyelashes. Sunt o fata in clasa a 7a si imi place un baiat in clasa a 8a.Am facut cunostinta cu el...am iesit de 2 ori...imi fine. O perioada nu ne-am mai vazut si tot ma gandesc la el, si noaptea il visez si nu vreau, tot visez chestii de genu ca suntem iubiti, ne srautam si tot felul de chestii.Si nu mai vreau sa il visez ca intr-un fel ma cam chinuie visele astea, ca stiu ca nu prea am o sansa la elsad si totusi nu adorm cu gandul la el.Va rog sa imi spuneti o parere ce sa fac sa nu il mai visez sau dc il visez tot timpulsad. Multumesc

3 răspunsuri:
| Alisa7109 a răspuns:

Eu te integ foarte bine kitty, am avut si eu asa o problema ca a ta trebuie sa incerci sa-l uiti si ar fi bine sa atragi mai multa atentie altor baieti...eu nu stiu daca tie o sati ajute asta,dar mie mia ajutat sa stii ca visurile pe care le ai cu el ne spun si ele ceva,despre viitor, daca va sarutati prin somn inseamna ca nu veti fi niciodata impreuna-asta-i din sonic, crede-ma caci am dreptate fiindca sunt si eu de seama ta si m-am chinuit destul.

| neelutunelu a răspuns:

E foarte simplu, trebuie sa comunici cu un alt baiat chiar din clasa la tine si sa aveti un mic subiect de dragoste, o sati placa si o sa-l uiti mai usor pe primul

| pitiq12_6662 a răspuns:

Parere masuclina;
-nu adormi cu gandul la acel bait dar subconsitienutl tau da incearca cu somnifere si nu vei mai avea probleme de genu alesta
-fa-ti curaj si spune-i ce simit ...iesiti la un suc cat nu este pre tarziu daca va gasi o alta fata iti va fi f greu sa ii vezi impreuna
scuze pentru greselile gramatice sar sunt grabit