| didutza_2905 a întrebat:

Buna Prietenii!
In urma cu cativa ani m-am certat cu un baiat pe messenger, ba chiar mi-a dat ignor.Nici nu ne mai salutam cand ne intalneam! Acum.de cateva luni imi place foarte muult de el.De fiecare data cand e in preajma mea se uita foarte mult la mine, ba chiar se da si in show! Acum vreau sa ma apropi de el dar nu stiu cum! Ce ar trebui sa fac? Pentru ca sa inteleaga ca imi place... El e foarte orgolios si nu o sa faca niciodata primul pas. Multmesc mult!

Răspuns Câştigător
| ruxyrusu a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-i spui ceva,da-i de inteles ca-l placi,rade atunci face o gluma buna(dar nu exagera) fi bine crescuta si saluta-l, lauda-l cand face ceva, dar nu exagera.fi tu insati, povesteste-i despre tine, dar lasa si o urma de mister.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici tu ca il placi ca nu e greu.

| ignore a răspuns:

Bagate cu el in seama vorbeste cu el razi la glumele lui uitate si tuh institent l el si poate cu timpu poti sa ii spui sa te scoata de la ignor.si daca vezi ca te place poti face tuh primul pas:X

| LifeIsAJoke a răspuns:

In primul rad il scoti dela ignor laughing si dupa vezi ce se intampla.

| HaPpyTrEeFrEnDs a răspuns:

Pai ar trebui sa te dai pe langa cercul lui de prieteni si sa afli daca are alt id si daca da faci rost de el iti ceri scuze ii spui cu atunci erai mai mica si te-ai mai maturizat incearca sa iesi cu el pe afara.o saptamana, doua si vezi daca da semne ca te place:p si daca da atunci spune`i si tu ca`l placibig grin