| Mihaela_9625 a întrebat:

Prietenul meu ma dezvirginat si nu am folosit prezervativ e nevoie sa iau anticonceptionale?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anticonceptionale obisnuite nu are rost sa iei dupa contactul sexual. Pilula de a doua zi trebuie sa ti-o recomande ginecologul, fiindca are multe contraindicatii si reactii adverse. Asadar, du-te la ginecolog cat mai repede.

4 răspunsuri:
| fgch a răspuns:

Pai daca nu a ejaculat inauntru, atunci nuwinking

| Dex_6605 a răspuns:

Pai acu intreaba-l si tu daca si-a dat drumu in tine sau pe langa, daca da, ia conceptionale. Poti sa iei si daca zice nu ca cine stie...

| BYAAA_5532 a răspuns:

Prima data fa-ti un test de sarcina...

Si da! daca nu vrei sa ai surpize...

| Marian_6643 a răspuns:

Daca si-a dat drumul in tine da, dar trebuie sa merdi la medic sa iti prescrie nu iei asa dupa capul tauwinking Bafta