| gina09 a întrebat:

prietenul meu mia porpus sa fac dragoste cu el l-am refuzat. i-am sp ca nu vreau sa imi pierd virginitatea.si nu a mai insistat
as vrea sa ii propun sa facem petting pentru ca il iubesc mult si el la fel dar nu stiu cum sa ma exprim fata de el.ma ajutati? fara sa va bateti joc.
multumesc:*

4 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

Limbajul trupului este cel mai bun in astfel de situatii. Incerci sa il exciti, atingeri, mangaieri, saruturi etc. Va face si el la fel dar cand vei vedea ca va intrece masura il opresti. happy decat sa ii zici direct ''hai sa facem petting'' mai bine ii zici ca vrei sa il simti aproape, ca iti e dor de el, de atingerea lui dar sa nu intreaca masura. happy o sa inteleaga el la ce te referi big grin Bafta!

| anonim_9012 a răspuns:

Spune-i: "Iubi (sau cum ii zici tu), eu tin ff mult la tine cum de altfel cred si tu, te vreau si eu la fel cum tu, dar stii ca ptu mine virginitatea conteaza si e ceva sacru, si ma bucur mult ca intelegi, dar am o solutie ptu noi, ce parere ai daca am face petting? ". Si uite cam asa.

| Deiiuu a răspuns:

Pai spui asa. Nu vreau sa imi pierd virginitatea, dar in schimb putem face un pettinghee hee. [ Cum a avut si el curaj sa te intrebe, intreaba`l si tu ]

| TweetyBebe a răspuns:

Nu-i spune, arata-i happy e mai usor si nici nu trebuie sa iti fie rusine, il saruti, imbratisezi etc