| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Prietenul meu a spus ca daca nu ma culc cu el inseamna ca nu il iubesc pentru ca daca l-as iubi as face orice pentru el.Ma santajeaza sentimental.Il iubesc foarte mult si nu as vrea sa-l pierd dar vreau sa-l fac sa inteleaga ca nu sunt o jucarie pe care sa o poata manipula cum vrea doar ca nu stiu cum. Ce sa fac? Mentionez ca suntem de 3 luni impreuna.Eu am 15 ani iar el 17.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un barbat care ar tine macar cat negru sub unghie la tine, nu te-ar santaja. Inseamna doar ca isi bate joc de tine si atata tot, considerandu-te doar buna de sex si nimic mai mult. Nu ai cum sa-l convingi ca esti mai mult, de vreme ce el s-a hotarat ca tu in sine nu faci doi bani, doar sexul tau conteaza pentru o noapte.

| Deniisze a răspuns:

3 luni? Nu este cam putin? De ce nu il santajezi si tu spunandu-i ca daca te iubeste cu adevarat nu ti-ar face asta!winking Tu fetito nu te lasa usor happy! Ca poate dupa ce obtine ceea ce isi doreste te va parasi. happy

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Un baiat fara ocupatie.Sa nu-l asculti ca nu vrea decat sa te folkoseasca si dupa 3 luni, Macar daca erau 3 ani.Desparte-te de el,sa vedem ce zice, daca e suparat ins ca el chiar tinea la tine, daca nu-l doare nici in cot de tine ins ca el vroia doar o aventura e o noapte si atat.

Andree

| Morphine21 a răspuns:

Sa nu faci postia asta!
Daca te santajeaza => te paraseste la maxim o saptamana dupa ce te culci cu el.

| Șâret a răspuns:

Tu îl iubești, el vrea să profite.Trist, nu? sad
Dar ăsta-i adevărul. happy

| BigBang a răspuns:

De ce nu il santajezi si tu pe el,cand el o face?
Daca nu ma astepti cat vreau eu,inseamna ca nu ma iubesti.
Vezi atunci ce are sa-ti spuna?
Nu te lasa santajata si spune-i clar in fata ca:daca vrea cu tine o relatie serioasa poate astepta sa va cunoasteti mai bine sau,pana esti tu pregatita, iar daca nu vrea decat sa-si lanseze inotatorii, sa si-o ia in mana.Nu de alta, dar daca cedezi asa in fata baietilor sau mai tarziu a barbatilor, vei ajunge sa fi folosita si aruncata.Dar spune-i exact cum ti-am spus si il lasi masca.Iti garantez ca isi va revizui comportamentul fata de tine,se va simti intimidat sau amuzat, te va respecta mai mult si va pune mai mult pret pe dorintele tale, nu doar pe ale lui.
Si acum parerea mea personala e ca poti astepta pana pe la 17 ani.salut

| justitiarul a răspuns:

Tu esti un copil fara minte iar el un magar dispus sa corupa un copil. Daca faci sex cu el in 3 zile iti da papucii.Fii fata cuminte si trimite-l in origini!