| ramonyk97 a întrebat:

Prietenului meu ii place foarte mult fanteziile in pat. Vreau sa fiu rea,sa il excit la maxim,sa dansez pe el,sa il leg,sa ma imbrac vulgar, dar eu niciodata nu am facut asta deoarece in pat sunt mai timida. Cum sa fac sa fiu vulgara in pat? As vrea sa stiu ce trebuie sa fac. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anonyymuusss a răspuns:

Daca vrei sa fii vulgara fii. Tu esti singura care își impune limite de natura psihologică. Daca asta te face fericita, fa-o. Daca simti ca nu trebuie sa faci asta, nu o face di explica-i prietenului tau ca nu te simti confortabil.

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

laughing noi baietii oricum ne excitam repede, daca vrei sa il lasi cu jucaria umflata, legal de pat, dezbaracate, si incearca sa dansezi, un dans lasciv smug yammy yammy laughing vezi ai grija sa fie patul de fier! succes tongue

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Laxative

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce esti timida de felul tau nu vei reusi sa devii o fata vulgara, nu este inscris in codul tau genetic sa. Poate ar fi bine sa inveti cateva trucuri prin care sa-l faci fericit si sa-i satisfaci anumite fantezii sexuale dar nimic mai mult.

| mihai69 a răspuns:

Fă ce-ți zice el! Dar NUMAI dacă te simți bine făcând-o și ești de acord!

| SkyPilot a răspuns:

Daca vrei, o faci pur si simplu. Ia-o cu pasi mici, nu face totul deodata. Cat timp amandoi sunteti de acord, totul este permis.

| MskDesign a răspuns:

Sa stii ca fanteziile sexuale puse in practica ajuta mult un cuplu.Important ca acestea sa fie consensuale.

| Quassaar a răspuns:

Eu cred ca ar trebui să-ți găsești un iubit care sa te placa exact așa cum ești tu. O sa ajungi sa faci compromisuri din ce in ce mai mari. Daca te iubește cu adevărat trebuie sa tina cont de tine si de dorințele tale. Nu trebuie sa te schimbi doar pentru să-i satisface lui fanteziile. Trebuie sa îți dorești si tu asta.

| nyty20 a răspuns:

Sujiuc