| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

prima data cand m'a atins in zona genitala m-am simtzit f bine, insa cand ne'am intalnit a doua oara nu mi-a mai plaqt asa tarestraight face. Am incercat sa facem sex normal, insa ma durea ingrozitor si am renuntat, a zis ca vrea sa'mi fac oral si m'a intrebat daca'l las, ca' n-a mai fqt pana acum si chiar vroiastraight face. j' mi-a zis ca daca vreau pot sa'i fac si eu lui, j' i'am zis ca nu...maine sau oricum saptamana asta vom reincerk sa facem sexlaughing, dar mie teama ca ma va durea la fel de taresad. ii voi zice ca vreau orallaughing, dar m-am gandit sa'l intreb mai intai daca dup'aceea nu i se va parea nosty, cand ne vom saruta pe gurahee hee.
Ce sa fac sa nu mha mai gandesc ca'o sa ma doara? chiar asa de rau este sa faci oral?

16 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Te-ai impacat cu ala care dupa tine te trata ca pe un gunoi? happy

| SweetCandy a răspuns:

Daca ai lasa lucrurile sa vina de la sine ar fi mult mai ok, adica nu mai sta sa te gandesti, ce sa fac acum?

Daca ai atatea indoieli eu zic sa mai astepti!

| nobody_9468 a răspuns:

Dupa cum am mai zis, e greu viatalaughing.
De oral...nu stiu ce sa ziclaughing, adica numai la sex nu-mi sta gandul mie acumlaughing. Pana la urma tot o sa doara, ca doar nu vei fi virgina o viata...insa,gandeste'te bine:crezi ca esti intr'adevar pregatita sa faci sex? Poate ca durerea a fost un semn ca inca nu a venit timpulwinking.

Bafta.

| George1510 a răspuns:

NU. Fata mea cred ca nu stii ce vrei sa spui, te intalnesti cu termeni necunoscuti tie. Sexul oral nu are cum sa doara pentru ca in acea situatie organul lui se afla in gura ta tongue. Sexul normal are loc atunci cand organul lui se afla in vaginul tau(sper ca stii ce este ala) si este neplacut virginelor.
Sper ca ai inteles cate ceva din ce am zis big grin

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Tu ştii ce înseamnă SEX ORAL? Când faci sex oral nu te doare.
Câţi ani ai de-ai pus întrebarea asta?

| Drums a răspuns:

Doamne nu fiti asa rautaciosi!
ea nu a zis ca sexul oral doare, a spus ca cel "normal"
faci cand te simti pregatita. da intr-adevar doare dar daca esti hotarata ca este persoana care trebuie iatzi inima in dintzihappy
pup

| Andreea_7493 a răspuns:

E o durere suportabila, o data si o data tot o sa te doara! Stii macar diferenta dintre a face sex si a face dragoste? stii.sex poti face cu oricine fara sa ai vreun sentiment, e altceva cand o faci din iubire.Mai gandeste-te daca tu chiar vrei sa faci asta, iar sexul oral se face intr-o relatie stabila nu asa hodoronc-tronc.Pana la urma e alegerea ta, dar vezi sa nu fie una gresita pe care sa o regreti

| Andreea_7493 a răspuns:

Ps:din cate am citit in intrebarile tale anterioare prietenul tau pare genul mai" smecheras" vezi sa nu te lase cu ochii in soare dupa.

| Andreea_7493 a răspuns:

Te invata de bine? te invata la varsta ta sa ce? sa faci sexlaughing da-mi cati stupizi doresti dar e ridicol

| lavynika a răspuns:

Daca te referi la faptul ca e skarbos sexul oral daca il iubesti nimic nu este scarbos.Mai bine te doare o data si gata decat sa tot incerci la nesfarsit.Roaga-l sa fie atent, folositi lubrifiant si nu uitati sa va protejatzi.

| nuamPleaca a răspuns:

Cati ani ai?!

| ~_~fericire.in.rate~_~ explică:

Nu conteaza cati ani amlaughing. Ve'ti fi okuptazi sa ma critikti din kuza varstei dup'aialaughing.
N'am fqt sex oral pana acum! Mhai omule ma refeream daca e skrbos sa faci oral cand am zis daca este asa rhau sa faci oral, nici deqm ca m'ar dureatongue

| ~_~fericire.in.rate~_~ explică:

@cherrypie-nu, nu m-am impacat cu tipu' ala.nu este vb de el, ci de un foarte bun prieten...happy. stiu a'ti zice ca e gresit daca nu am o rel cu el si' ca o sa'mi para rau, dar eu stiu ca omu' asta ma invata de bine, si el mi-a zis a ma gandesc bine daca vreau sa o fac cu el, j' am incercat dar n'am putut, am zis ca e prea mare si' de'aia ma durea ingrozitorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place mai continua sa faci sex oral ca cel vaginal poti proba lubrifiant si n-o sa mai doara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu faci sex oral:-s pare cam scarbos nu am incercat...asa la sex normal ce sa zic ii zici sa te ia mai incet si oricum o data si o data trebuie sa o faci. O da treci de asta.Stiu cum e prima data:-s

| seby_4692 a răspuns:

Sexul oral e placut daca ai o relatie stabilawinking