| Ad02 a întrebat:

problema e urmatoarea: Acum 2 ani am avut o relatie serioasa de cateva luni, dar apoi ne-am despartit, in tot acest timp nu am vorbit de loc, dar acum am reluat legatura. Eu as vrea sa ne impacam, dar el acum are prietena, dar tot ma cauta si uneori imi da de inteles ca ar vrea sa ne impacam, dar il retine acea prietena. Se as putea intelege din asta? Ce as putea face in cazul asta?big grin multumesc happy

1 răspuns:
| Alexandra_5259 a răspuns:

El te iubeste! dar si-a dat seama prea tarziu deoarece cand si-a dat seama era deja cu iubita.Trebuie sa il intrebi:Tie iti place de mine sau de acea fata?