| andre8596 a întrebat:

Problema mea este ca de fiecare data cand incep sa vorbesc cu o persoana(mai ales baieti) ma atasez prea repede,iar cand acea persoana ma place si eu nu vreau sa fim impreuna se intampla sa nu mai vrea sa vorbeasca cu mine sau sa se indeparteaza de mine,iar eu sufar, plang etc.As vrea sa ma schimb,dar nu stiu cum, nu pot.As vrea sa nu imi mai pese. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| xNuConteaza a răspuns:

Imi dai fuuuundaa?laughing) puppy dog eyes si iti zic ce sa faci pe prvt smug

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O vizita la un psiholog nu strica.

| andre8596 explică (pentru mgtow):

Nu cred ca e atat de grav;-), dar multumesc ca ti-ai pierdut timpul sa raspunzi

| mgtow a răspuns (pentru andre8596):

Dar el stie ce e de facut pentru ca noi iti dam sfaturi dar el stie mai bine cum sa te faca sa intelegi treaba de a te schimba.

| andre8596 explică (pentru mgtow):

Da...probabil ai dreptate, dar as vrea totusi sa aflu ce au facut altii in aceeasi situatie pentru ca nu cred ca sunt singura persoana cu problema asta

| mgtow a răspuns (pentru andre8596):

Ori nu te-ai maturizat suficient si dai dovada ca esti minora in timp te vei schimba cand ajungi sa fi o persoana adulta.

| Ahead a răspuns:

Nu te exprimi bine, de ce sa te schimbi?
asa esti happy
fi tu in continuare, inimi nu poti comanda, tot ce poti sa faci e sa ii zici persoanei in cauza ceea ce simti si ce nu iti convine.
Nu putem noi sa decidem pentru tine.