| Kafeeaua a întrebat:

BUNA
probleme in dragoste din nou...
aseara prietenul meu s`a desp de mine...
accept asta dar nu inteleg pentru ca cu doua ore inainte sa faca asta imi spunea ca ma iub...chestii
ce ar insemna asta:S?
oare mai am sanse la el?
...am sa-l intrebare si pe el dar vreau un sfat!

Răspuns Câştigător
| UuuLaaLaa a răspuns:

E un prefacut Alinutzoo. N-are sens sa-ti pierzi timpu` aiurea... El o sa aiba una intotdeauna, deaorece dupa cum spui, are vrajeala in el. Dar tu? Vrei sa stai sa plangi dupa el?
Nu-ti sugerezwinking. Revin-o-ti... Nu-ti face singura rau... O sa-ti para rau daca nu deschizi ochisorii kiss

6 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el si sa il intrebi ce l-a determinat sa ia aceasta hotarare, si daca o poti schimba in vreun fel. Cel mai bine e sa comunicati. Chiar daca nu mai sunteti impreuna, nu inseamna ca nu trebuie sa mai vorbiti unul cu celalalt sau sa va intoarceti capul cand treceti unul pe langa celalalt. Puteti ramane prieteni buni si sa va amintiti cu drag de momentele cand ati fost impreuna. Asa dovediti ca aveti o mentalitate matura si ca nu sunteti copii razgaiati.

| alylove15 a răspuns:

Poate in acele 2 ore i-ai zis ceva care la deranjat.
Ca alt motiv nu gasesc mai ales ca ti-a spus ca te iubeste, daca sti ca l-ai suparat cu ceva cereti scuze si impacati-va.

| Kafeeaua explică:

Pai nu chiar asa sta problema...nu este nici una din variantele tale.dar daca vrei sa ma mai ajutibig grin

| Alice a răspuns:

Buna.Nu stiu ce sa zic. Daca cu 2 ore iti spunea ca te iubeste si nu stiu ce sunt 2 variante 1) poate a aflat ceva despre tine/familie s-a enervat rau si tu in momentul ala la cicalit/enervat/insistat cu telefoane etc. iti dai seama ca la reactia asta trebuia sa te astepoti.a reationat la nervi. 2) zicea la misto poate era cu baieti tea dat pe speaker sau avea deja prietenea sau *** din astea si isi batea joc de tine.sad nu stiu. ai grija si mai bine nul intreba daca mai ai vreo sansa dupa o sa stie ca ai face orice sa fiti impreuna si cinestie ce.mai bine lasa-l pe el sa vina la tine si sa te sune etc.

| Vlad93 a răspuns:

De cand esti cu el?

| Vlad93 a răspuns:

Eu cred ca te testeaza, baga efectul Groucho adica te face sa mergi dupa el, sa il suni, sa fi insistenta, sa fi disperata e un truc