| IuliaCx a întrebat:

Servus.Am nevoie de un sfat straight face. Deci. Abia m-am impacat cu prietenul meu si el -de fata cu mine- se dadea la o tipa. Adica ii spunea " Daca nu faci asta te ***! " sau. " Cheam-o pe Diana ca e buna iar pe Diana inapoi ca e buna! " si chestii. Nu stiu daca facea doar sa ma faca pe mine geloasa sau chiar. straight face.
Oricum, stiu ca probabil e o intrebare prosteasca totusi. Aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| AlexiaD a răspuns:

Hei:* Cred ca te simti foarte prost cand prietenul tau face asta... Vreau sa iti spun o singura chestie: O persoana care te iubeste putin nu vrea sa te faca sa geloasa. Sfatul meu este sa te desparti de el. Esti tanara, si meriti pe cineva mult mai bun decat el, cu siguranta nu este usor deloc pentru tine sa faci asta, probabil te-ai obisnuit cu el, dar daca nu te desparti de el, vei trai multe momente din astea foarte jenante. Trebuie sa te opui.Nu esti un obiect pe care il poate utiliza cineva dupa bunu-i place. Eu zic sa vorbesti cu el, si daca are o atitudine nepasatoare sau iese scandal, atunci este clar ce trebuie sa faci. Poate ai mai auzit asta,, O printesa trebuie sa sarute multe broaste inainte de a-si gasi printul".

2 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna pai baiatul asta inseamna ca nu te respecta daca de fata cu tine vb asa, si da vrea sa te faca geloasa dar a intrecut masura, faci gelos pe cineva dar cu masurawinking dai o lectie si fi mai indiferenta cu el cand zice la vreo fata chestii din astea fa-te ca nu-l auzi si cand ai si tu ocazie fa-l si tu gelos

| diana2198 a răspuns:

Stii ce?! Eu cred ca vrea doar sa te faca geloasa. atata tot...sau daca chiar e Nesimtit si te inseala pe fata da-i papucii, nu te lasa tratata asa. sincer nici PRINTUL angliei NU MERITA.asa ca cel mai bine PA SI PUSSY..SINCER ASTA AS FACE EU :* bafta