| lăngătinemereu a întrebat:

Buna pun o intrebare dar pentru prietena mea care i s-a stricat calculatorul!
Are 17 ani si este cu un baiat de 18 ani, si iubitul i-a spus daca vrea sa faca sex si a spus ca de 8 Martie, si mi-a zis ca ie cam frica sa faca sex si sasi piarda virginatatea si a spus care sunt sau cum este la primul contact sexual protejat sau neprotejat si spus daca il va refuza ce se intampla baitaul se va supara sau mai degraba o va influenta sa faca sex... dar si ce inseamna sex oral. FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| RefinedStrings a răspuns:

1. Sexul trebuie sa iasa din discutie. Daca era vorba sa faca dragoste, era altceva. Cand faci dragoste, momentul nu se calculeaza, nu trebuie sa fie ceva obligat, trebuie sa fie spontan. Daca ea refuza, daca baiatul o iubeste va accepta refuzul si va avea rabdare cu ea. Nu poti influenta pe cineva sa faca sex.
La intrebarea 2, adica ce inseamna sexul oral? Gandeste-te asa: cavitatea orala este gura. Gura + sex. Intelegi?

4 răspunsuri:
| lăngătinemereu explică:

Dar nu-i pentu mine si prietena mea puteai sa spui la persoana a 2 a dar in fine

| bebemiksilau a răspuns:

E de fapt persoana a 3a happy daca e pentru prietena ei raised eyebrows

| bebemiksilau a răspuns:

Dap, si tie si ei blushing

| bebemiksilau a răspuns:

Oricand scumpulewinking