| lăngătinemereu a întrebat:

Intrebarea o pun pentru o prietena de a mea care ii s-a stricat calculatorul si m-a intrebat sa va intreb daca :
Mai este virgina daca iubitul ei ia ating laba mare cu capul penisului si nu ia introdu-so in vagin deloc doar a atins capul penisului pe ambele labe ( mare/mica) nici anal si a facut doar oral doar ca iubitul ei vroia sa ii atinga labele pentru-ca ia nu vroia sasi piarda virginatatea pentru-ca nu este inca pregatita. NU ESTE PENTRU MINE SI PRIETENA MEA!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Pff..mai copilasi...cati anisori aveti? chiar credeti ca daca sunteti pe acest site puteti sa intrebati orice si sa primiti raspunsuri demne de "funde"? oare mai aveti ceva decenta in voi? doar sex stiti? atat? cu papusile nu va mai jucati? sotron/baba oarba/ratele si vanatorii/hambaj/tenis pentru cine sunt aceste jocuri? pentru noi cei maturi? Doamneee de ce nu am eu acum 12 ani sa ma joc toata ziua si sa uit ca citesc asa ceva. jutica-va fetelor/traiti-va copilaria si lasati sexu pentru varsta adecvata, asta cu "nu e pentru mine" sa ii ziceti lu mutustraight face
sunt oripilata de ceea ce citesc, la 18 ani ce mai descoperiti?
nici nu pot sa raspund intrebarii talestraight face sincer imi e rusine.

8 răspunsuri:
| Whywho a răspuns:

A batut-o rau laughing)

| ErrorFound a răspuns:

Te rog, se numesc labii. happy
Nu si-a pierdut-o, sunt aproape sigur fiindca trebuie sa fie un contact intre anumite puncte din () pentru a se intampla minunea. happy
*P.S.: Nu-mi da funda.*

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

De ce insisti ca nu este pentru tine? Are tatal tau cont pe TPU?
Acum depinde. Daca a facut oral putea sa-i ricoseze penisul din amigdala in omusor, iar ea, speriata, sa stranga din dinti. Ia vezi ca daca s-a intamplat asa sigur nu mai e virgina.

| lăngătinemereu explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Pai e cea mai buna prietena imi spune TOT deci nu vad de ar minti a spus ia atins capul penisului labille ...si a facut sex oral reciproc

| h3r a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Ăla a făcut ce a vrut din tine, spre mulțumirea ta.
Nelămurirea este pentru tine, normal!

Răspuns: da, momentan ești virgină. Și din păcate ești chiar în locul „normal".

| lăngătinemereu explică (pentru h3r):

Nu este pentru mine ce nu intelegi am 14 anii ea are 16