| AmxMod a întrebat:

Salut, m-am certat cu prietena mea si vreau sa aflu daca ma mai iubeste sau tine la mine. eu stiu ca o persoana te iubeste si mai tine la tine atunci cand daca ma mai cauta, imi zambeste, intreaba de mine, si daca imi vorbeste, corect?

dupa ce s-a despartit de mine ea a stat cu altul timp de o saptamana, dar eu inca mai vorbeam cu ea pe afara si pe facebook mai rar, dupa despartirea de acel baiat mi-a zis ca nu mai vrea sa steie cu nimeni ceva vreme! am fost acuam cateva zile afara cu niste prieteni si mancam seminte si numa vad ca apare si ea cu frateso o venit acolo am salutat-o ma salutat si ea si dupa un timp mi-a zis catre mine am vazut ca mai sunat miercuri dar n-am putut raspunde ca telefonul mi-a fost sus in camera si eu am fost jos in bucatarie si am zis eu no las ca nu-i nimic. si un prieten de-al meu avea o bota in mana si a zis ea ce faci cu bota aia, si am zis eu prindem broaste si a zis ea serios si am zis eu nu am glumit.si un prieten de-al meu o vorbit cu ea pe facebook, si a zis el nu zic din rautate dar vreau sa va fie bine si tie si lui adica mie ca va stat bine impreuna, si a zis ea te inteleg, si a zis iar prietenul meu no vezi eu asta am vrut sa-ti zic de la inceput si scuze pentru iesirile mele de dinainte( aidca so certat putin ca nu prea intelegea ce zicea prietenul meu), si a zis ea ami cer si eu scuze, si a mai zis ea dar vreau sa vorbim intr-o zi si sa fie totul bine. si a zis prietenul meu pai el vrea sa fiti impreuna. si a zis ea stiu. dar la mine sunt mai multe probleme cu parint.i si a zis el aaaa pai vedeti voi cum faceti. si a zis ea o sa vedem, ce sa zic. si tot il intreba ca cand mai mergem afara adica acolo pe strada la ea ca poate iasa si ea! ce credeti ma mai iubeste, mai tine la mine? vreau raspunsuri sincere cei care asi bat joc nici nu-i bag in seama!

Răspuns Câştigător
| ruxy16 a răspuns:

A fost cam greu sa inteleg mica povestioara, dar oricum. Eu una te sfatuiesc sa gasesti un moment bun, de preferabil sa fiti doar voi doi, si sa ii spui tot ce simti pentru ea. Iar la final doar intreab-o daca ea mai tine la tine. Nu iti complica viata, doar du-te la ea si spune ce ai de spus happy.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Doamne, si cat te iubeste!