| AnaAndree23 a întrebat:

Buna, revin cu o întrebare …mi-a băgat degetul înăuntru, iar după ceva timp am sângerat puțin 3-4 picături …mentionez ca nu mai sunt virgina de 1 an. Oare este ceva grav?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca te-a zgariat sau ti-a facut rana daca ai sangerat, si probabil ca vei face infectie... deci da, ar putea fi grav.

| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil ca sunt leziunile pe peretii vaginali cele care au cauzat sangerarea.

| AnaAndree23 explică:

Acum am observat ca sunt zgâriată in partea dreapta a vaginului cred ca de acolo a curs sânge