| fatafaranume0103 a întrebat:

Buna TPU
rog seriozitate la aceasta intrebare!
sunt fata, iar acum cateva zile mi-am bagat un deget in pi***.tin sa mentionez ca nu am avut vreun contact sexual.nu am sangerat si nici nu a durut.mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| Camuflaj2017x a răspuns:

Da, esti intacta deocamdata.

| fatafaranume0103 explică (pentru Camuflaj2017x):

Multumesc

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Asa o fi oare? Esti convins ca raspunsului tau este corect? laughing

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O fata/femeie poate fi DEZVIRGINATA numai in urma intretinerii unui contact sexual cu un baiat/barbat adica in urma penetrarii VAGINULUI de catre un PENIS. Reiese cat se poate de clar/cert faptul ca in urma unei masturbari NU te poti DEZVIRGINA, insa te poti DEFLORA din greseala sau neatentie prin lezarea, deteriorarea sau chiar ruperea himenului. O fata/femeie de una singura NU SE POATE AUTODEZVIRGINA, in concluzie te poti masturba in continuare fiindca esti si vei ramane virgina in continuare pana in momentul intretinerii primului contact sexual real. Multa sanatate!

| minrest a răspuns:

Vezi mesajul meu.

| LoredanaS19 a răspuns:

Da pentru ca la unele fete himenul este puţin mai elastic si oricum cand o fata este virgină o,, gaura " intre himen tot este pe unde este permisa iesirea ciclului, si probabil fiind si puţin elastic nu s-a spart, dar pe viitor mult mai multa grija:*

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Eşti virgină dar posibil să ai himenul elastic sau lipsă ori ai avut în copilărie vreun accident şi cam ți-ai rupt himenul

| Alinnnstefannn a răspuns:

Da nu mai esti virgina cand penisul ea contact cu vaginul tau altfel nu

| IonelaElla96 a răspuns:

Da, esti virgina