| IONel56 a întrebat:

Buna, deci așa o întrebare happy i-am văzut păsărica la prietena mea și din câte știu trebuie sa fie albă toată zona aia, la ea practic toată Zona intimă e negruie, (precizez ca e epilata frumos ) la multe fete e așa? big grin?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce frumoooos! Negruie. Asta n-am mai auzit-o.
Pacat de varsta ta. In iulie aveai 21 de ani iar in septembrie 20. Dar gandesti ca unul de 12 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca nu ai vazut nimic ca nici nu ai prietenă si in felul acesta vrei sa păcălesti fetele sa i ti cada in plasă, rusine sa i ti fie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu toate păsările și păsăricile sunt albe.

| Frank51 a răspuns:

Trebuie sa fie turcoaz! Du-te repede cu ea la medic.

| Crackman a răspuns:

Da, stai calm... depinde si de tipul de vagin si ce a facut cu el. dar e normal

| HadesSs a răspuns:

Te-ai uitat la prea multe filme porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai vazut pasarica lui maica-ta.

| Toteu78 a răspuns:

Adică tu pui întrebarea asta aici sperând că vreo tipă îți va trimite poze cu pasarica ei?