| biscuiteletau a întrebat:

Buna:-s uite. daca fostul meu prieten are poze pe fb suparat si unii il intreaba.va dai commenturile: - dc esti frate sup? - din cauza unei fete pe care o iubesc enorm de mult - pai spune-i sa fie cu tine - trebuie sa luam in considerare ca am fost cu ea neam desp ne-am impacat si iar ne-am despartit si ca ea e acum in bucuresti si eu in ploiesticrying - atunci e nasol raw frate Si asta e povestea noastra. ce poate insemna? se mai gandeste la mine? ma mai iubeste? vrea sa fim din nou impreuna? da.relatia asta era una la distanta dar am avut incredere unul in celalalt.si da.si eu il iubesc foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte mult si mi-as dori enorm sa fin din nou NOI... oare e posibil?:-(((((

3 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Da.Normal ca inca te mai iubeste si vrea sa fiti impreuna.Mai dati o sansa relatiei voastre, fa tu primul pas spre impacare.Bafta!

| bodysun a răspuns:

Sincer sa fiu mi se pare cam lucrata treaba... fostul tau prieten s-a gandit la un plan : Pun poze ca sunt suparat apoi vorbesc cu un prieten si ii spun ce commuri sa imi lase, ca sa o fac pe "fosta" (tu) sa se intoarca la mine. Asta e parerea mea, eu asa as face...

| Cornelutz a răspuns:

Daca aveti amandoi calculator o sa mai puteti sa tineti legatura. Si in primul rand inceraca sa faci ceva sa-ti ocupi timpul, si dupa ceva vreme iti vei da seama ca lumea nu s-a sfarsit, si daca chiar nu poti trai fara el asteapta sa termini scoala si restul si apoi va revedeti da oricum sigur o sa vedeti pe altcineva si nu o sa va mai pese.