| fana1fp a întrebat:

Sa incep cu inceputu.Eu n-am avut niciun iubit si am 16 aniImi place de un baiat dar ma simt atrasa de barbatii mai maturi de vreo 40 de ani.Azi noapte mam visat ca eram eu cu un barbat de vreo 40 de ani care il cunosc si imi place de el.eram cu el intr-un local.Si eram doar noi doi.El s-a apropiat de mine si m-a sarutat si mi-a placut si mie iar apoi neam oprit amandoi si am zis ca nu e bine ce facem(findca e insurat), neam retras apoi a sarit pe mine m-a sarutat cu foc si a zisca nu mai poate fara mine.Eu in realitate cu acest om n-am nimic in afara de buna ziua dar il plac.De ce mam visat asta cu el.Ce o fi insemnand?

15 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ca te gandesti la el, atata tot.
Ar trebui sa incerci sa iti gasesti un prieten de varsta ta.

| RAY a răspuns:

E ceva normal ca fetele sa prefere barbati maturi, pacat ca la biologie nu se invata teoria evolutiei, evoluativ stramosele tale asa isi alegeau barbati pentru ca ei aveau un statut social si putea sa creasca copii, visele sunt dorintele noastre ascunse

| h3r a răspuns:

Și eu m-am visat cu un actor de 40 de ani, pentru care puteam să jur că are 25 de ani, se mai întâmplă.

| Exilee a răspuns:

E doar un vis. Stai cuminte ca apoi sa nu fi nevoita sa faci avorturi. Nu stii cat de perversi suntem noi barbatii, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E doar un vis.
Visele nu inseamna nimic, nu mai crede in ele.
Tepup1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca sunt normala!
bun in primul rand daca acum iti plac aia mari de 40 cand ai tu 40 o sa te uiti dupa baieti de 14-20 de ani?
fii cu picioarele pe pamant..sincer cred ca si la batranete m-as uita la baiti mai tinerilaughing sunt mult mai frumosi dar cand spun tineri pe acolo 20 de ani nu mai tinerilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| stark47 a răspuns:

Nu inseamna decat ca tu esti cu mintea in directii gresite.pe langa faptul ca nu la sex ar trebui sa te gandesti, te gandesti la sex cu barbati de 40 de ani si insurati.nu ti se pare gresit? chiar crezi ca e ceva normal?

| fana1fp explică (pentru stark47):

Nu mi se pare ceva normal.De aia am pus si intrebarea.Dar nu stiu ce sa fac.Simnt ca nu mai pot si nu-i pot uita.

| stark47 a răspuns (pentru fana1fp):

E doar un vis. uneori mi se intampla si mie sa-mi placa atat de mult visul incat chiar sa caut pe acel cineva care l-am visat. abtine-te, nu e chiar atat de greu, cu timpul va trece

| TizZu15 a răspuns:

Sti ce se spune, uneori visele devin realitate.winking

| simpluone a răspuns:

Nu inseamna nimic. Doar ca iti place de un barbat de 40 de ani. Stai linistita si nu-ti face griji timpul le va rezolva pe toate.Vei gasi pe cineva de varsta mai apropiata caruia sa-i dedici hormonii

| secret093 a răspuns:

Doamne, daca ziceai de unu de 25-30 te intelegeam! Nu ti se pare putin gresit?! Ai 16 ani, bucura-te de copilaria ta, razi, glumeste, bucura-te si iubeste barbatul/baiatul care te face sa te simti bine big grin

| cappytempo a răspuns:

E adevarat ca varsta nu conteaza dar aici e prea multa.Nu te lasa condusa de sentimente in acest caz ca vei avea de suferit.El e deja matur si are alte gongi in cap, in timp ce tu mai trebuie sa experimentezi ce e viata.

| stefanialuca1994 a răspuns:

Pai poate ai dormit cu gandul la el. si poate de aceea l-ai visat.