| maya_1225 a întrebat:

Sa va spun povestea mea, am avut un pr timp de 2 ani jumate care ori il iubeam prea mult ori ma obisnuisem cu el dar mi-am dat seama ca ma mai mintea si ma si insela din cand in cand iar eu in loc sa ma despart de el, am inceput sa fac ca el, sa il mint si sa il insel foarte mult(adica doar ma intalneam cu alte persoane, ma distram, fara sex). Si cum minciuna are picioare scurte, ne-am prins unu pe altu, ne-am despartit urat, cu jigniri.Printre multe altele aflasem ca se intalnise de cateva ori si cu o "prietena" mai noua de-a mea, nu foarte apropiata, in fine, roata e rotunda, si nujt daca din razbunare sau altceva m-am cuplat cu un foarte bun prieten de al lui, la care nu se astepta niciodata, mai ales ca noi nu ne suportam de mult dar se pare ca ne intelegem bine, avem 2 luni impreuna iar fostul a ramas cam pe dinafara.problema e ca nu stiu ce sa fac, nu imi e greu fara fostul, ma mai gandesc putin la el pentru ca ma rasfata foarte mult, imi facea de mancare etc iar actualul stiu ca se purta urat cu fostele dar cu me e foarte schimbat dar ma dispera cand imi reproseaza ca nu fac ce vreau cum faceam cu ex'ul.va pup!

2 răspunsuri:
| bianka93 a răspuns:

Pai. ew zic sa iti cauti pe altcineva daca nu esti multu de relatia ta actuala saw sa stai o perioada singuratongue

| anonim_6269 a răspuns:

Pai si eu zic sa cauti pe altcineva